Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare si executie aferenta obiectivului «Amenajare locuri de joacă pentru copii»

Număr anunț
DA20583307
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
DFS CENTER GRUP SRL (CUI RO14866091)
Cod CPV
45212100-7 · Lucrari de constructii de complexe pentru petrecerea timpului liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.770,56 RON
Valoare atribuită
135.770,56 RON
Data publicării
11.06.2018 21:27
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
16.06.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.770,56 RON

din 135.770,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.