Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Asigurare de accidente persoane
- Număr anunț
- DA20551224
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALU CU FLORI (CUI 4344244)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
- Cod CPV
- 66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,43 RON
- Valoare finală
- 210,43 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 12:30
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.