Atribuită Cumpărare directă

Servicii intretinere usi maxima siguranta

Număr anunț
DA36365057
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
Furnizor / câștigător
KOVACS IOSIF CHEIA PROFILATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25143774)
Cod CPV
44421500-2 · Usi blindate sau armate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.987,50 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.987,50 RON