Atribuită Cumpărare directă

EPRUBETE PLASTIC DIAMETRU 16MM, H=102MM, 12 ML, CU DOP FILETAT VERDE, STERILE,

Număr anunț
DA36365159
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.780 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780 RON