Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie aparatura birou

Număr anunț
DA20622958
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01710 (CUI 5033661)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI RO18119943)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,03 RON
Valoare atribuită
214,03 RON
Data publicării
14.06.2018 20:52
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
17.06.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,03 RON

din 214,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.