Ofertă refuzată
Cumpărare directă
sistem rollup 200*100
- Număr anunț
- DA20593043
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii, Atragere de Investitii si Promovare a Exportului Brasov (CUI 37989840)
- Furnizor / câștigător
- LAGRI GROUP SRL (CUI RO11129834)
- Cod CPV
- 30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,60 RON
- Valoare finală
- 215,60 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:52
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.