Ofertă refuzată Cumpărare directă

SF Stație de pompare strada Serafim Duicu și expertiză rețea canalizare menajeră

Număr anunț
DA20586346
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806,72 RON
Valoare finală
16.800 RON
Data publicării
12.06.2018 10:06
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
17.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.