Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de topografie pentru sectoarele de drumuri nationale pe DN 74 km 38+000-45+000; 48+000-58+0

Număr anunț
DA20585474
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
DTG ALFA SRL (CUI RO28114226)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.428,20 RON
Valoare finală
99.997,26 RON
Data publicării
12.06.2018 09:34
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
17.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.