Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie alimente

Număr anunț
DA20582611
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA Nr.133 (CUI 32375653)
Furnizor / câștigător
CASA GHEORG COFE-PAT SRL (CUI RO18803762)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989,24 RON
Valoare finală
989,24 RON
Data publicării
11.06.2018 16:08
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
17.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.