Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARACETAMOL ATB 250 MG SUPOZ. 250MG - ANTIBIOTICE x 6 buc

Număr anunț
DA20620981
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,20 RON
Valoare atribuită
109,20 RON
Data publicării
14.06.2018 15:02
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,20 RON

din 109,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.