Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PERDELE SALI DE CLASA, cf. Anunt ADV1015091-05.06.18

Număr anunț
DA20631145
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Comuna Filipestii de Padure (CUI 18424548)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
39515100-6 · Perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.185 RON
Valoare atribuită
2.185 RON
Data publicării
15.06.2018 13:58
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.185 RON

din 2.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.