Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET LISTARI
- Număr anunț
- DA20616446
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BUCIUMI (CUI 22243957)
- Furnizor / câștigător
- IGUANA MEDIA SRL (CUI 34925109)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135,80 RON
- Valoare atribuită
- 135,80 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 12:11
- Termen limită
- 21.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135,80 RON
din 135,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro