Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo IdeaPad 520S IKBR (Procesor Intel® Core™ i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz), Kaby Lak

Număr anunț
DA20628494
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.963,01 RON
Valoare atribuită
2.963,01 RON
Data publicării
15.06.2018 11:58
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.963,01 RON

din 2.963,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.