Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii drumuri
- Număr anunț
- DA20619637
- Autoritate contractantă
- Orasul Salistea de Sus (CUI 3627382)
- Furnizor / câștigător
- CONCA GRIG CONSTRUCT SRL (CUI 35278841)
- Cod CPV
- 45233226-9 · Lucrari de constructii de drumuri de acces (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 14:08
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65.000 RON
din 65.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro