Ofertă acceptată
Cumpărare directă
XEROX M118 DRUM UNITE 013R00589; CANON PG-37 BLACK CARTUS /11 ML /; CANON CL-38 COLOR CARTUS / 9 ML/
- Număr anunț
- DA20627803
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DRAUSENI (CUI 29465004)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTER PRINT SRL (CUI RO22136250)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 434,37 RON
- Valoare atribuită
- 434,37 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 11:31
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
434,37 RON
din 434,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro