Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet conform oferta

Număr anunț
DA20631438
Autoritate contractantă
R 13749875 MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02133
Furnizor / câștigător
FOX VISION S.R.L. (CUI 38922725)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.165,12 RON
Valoare atribuită
10.165,12 RON
Data publicării
15.06.2018 14:17
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.165,12 RON

din 10.165,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.