Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETERGENT VASE

Număr anunț
DA20632034
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
ASTRID-RT SRL (CUI RO14099924)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.225 RON
Valoare atribuită
2.225 RON
Data publicării
15.06.2018 15:03
Termen limită
22.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.225 RON

din 2.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.