Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cif curatat inox cu pulverizator
- Număr anunț
- DA20631918
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- ASTRID-RT SRL (CUI RO14099924)
- Cod CPV
- 39813000-4 · Paste si prafuri abrazive de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 14:52
- Termen limită
- 22.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.400 RON
din 6.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro