Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Patch cord FO Braun Group SM/PC SC/SC 2 simplex 2 ml
- Număr anunț
- DA20631427
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICS MAN SRL (CUI RO14971992)
- Cod CPV
- 32562300-3 · Cabluri cu fibre optice pentru transmiterea datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.047,04 RON
- Valoare atribuită
- 3.047,04 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 14:16
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.047,04 RON
din 3.047,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro