Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Roll-up 85 x 200 cm; Sacosa cumparaturi; Bloc notes; Pix din aluminiu; Mape de prezentare
- Număr anunț
- DA20630736
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- PROMO DIVISION SRL (CUI RO33941343)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.531,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.531,60 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 13:39
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.531,60 RON
din 4.531,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro