Ofertă refuzată Cumpărare directă

FITOMENADION 10MG/1ML*5AMP TERAPIA - PHYTOMENADIONUM

Număr anunț
DA20616616
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,05 RON
Valoare finală
141,05 RON
Data publicării
14.06.2018 12:17
Data finalizării
18.06.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.