Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECHIZITE SI CONSUMABILE BIROU

Număr anunț
DA20633551
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STINCENI (CUI 29038747)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,08 RON
Valoare atribuită
625,08 RON
Data publicării
18.06.2018 09:30
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,08 RON

din 625,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.