Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT PERSOANE MICROBUS 20 DE LOCURI

Număr anunț
DA20633945
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Cosbuc (CUI 26983192)
Furnizor / câștigător
GAMPE DANUT S.R.L. (CUI 16401947)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,60 RON
Valoare atribuită
377,60 RON
Data publicării
18.06.2018 09:43
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,60 RON

din 377,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.