Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ATACAND 8MG*28CPR FILM - CANDESARTANUM CILEXETIL
- Număr anunț
- DA20611208
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,09 RON
- Valoare finală
- 220,09 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 08:53
- Data finalizării
- 18.06.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.