Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție cartuș toner reâncărcat, HP LaserJet P 1102 și HP LaserJet 1018, sau compatibil

Număr anunț
DA20633905
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Bistrita (CUI RO3094573)
Furnizor / câștigător
SMART SYSTEM SRL (CUI RO15224804)
Cod CPV
50311000-8 · Repararea si intretinerea masinilor contabile de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,04 RON
Valoare atribuită
84,04 RON
Data publicării
18.06.2018 09:42
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,04 RON

din 84,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.