Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de reparare si intretinere preventiva a echipamentelor de supraveghere video
- Număr anunț
- DA20625226
- Autoritate contractantă
- COMUNA IGHIU (CONSILIUL LOCAL IGHIU) (CUI 4562397)
- Furnizor / câștigător
- SMART TREND SRL (CUI RO18747506)
- Cod CPV
- 50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.992 RON
- Valoare atribuită
- 46.992 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 09:56
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46.992 RON
din 46.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro