Ofertă acceptată Cumpărare directă

ulei transmisie t90-20L,vaselina doge 4.5kg,surub cardan M12 rb 18.000207

Număr anunț
DA20639601
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
Cod CPV
09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,57 RON
Valoare atribuită
197,57 RON
Data publicării
18.06.2018 12:51
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,57 RON

din 197,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.