Atribuită Cumpărare directă

Masina de gaurit si insurubat cu percutie Makita HP488D002 cu 2 acumulatori de 18V si 1.5Ah

Număr anunț
DA36365709
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
478,98 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,98 RON