Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii medicina muncii

Număr anunț
DA20636767
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
ALASAN EUROMED S.R.L. (CUI 29487355)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.450 RON
Valoare atribuită
12.450 RON
Data publicării
18.06.2018 11:13
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.450 RON

din 12.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.