Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse pt. sediu-Sursa PC 450W
- Număr anunț
- DA20634460
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30145000-7 · Piese si accesorii pentru masini de calcul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72,06 RON
- Valoare atribuită
- 72,06 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 10:00
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72,06 RON
din 72,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro