Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru intretinerea curateniei autovehiculelor

Număr anunț
DA20642194
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
PETCON GRUP SRL (CUI RO13778455)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
725 RON
Valoare atribuită
725 RON
Data publicării
18.06.2018 14:19
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

725 RON

din 725 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.