Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DR-114 DR114 DR 114 4021029701 DRUM (40000 PAG) ORIGINAL KONICA MINOLTA BIZHUB 162 163 164 165 195
- Număr anunț
- DA20639656
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 42991500-4 · Piese pentru masini de imprimat sau de legat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299 RON
- Valoare atribuită
- 299 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 12:53
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
299 RON
din 299 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro