Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional inkjet HP Deskjet Ink Advantage 5075 All-in-one, A4 PAC 13047
- Număr anunț
- DA20634769
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299 RON
- Valoare atribuită
- 299 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 10:10
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
299 RON
din 299 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro