Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente

Număr anunț
DA20634229
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29454650)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15872000-1 · Plante aromatice si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.382,98 RON
Valoare atribuită
2.382,98 RON
Data publicării
18.06.2018 09:52
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 17:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.382,98 RON

din 2.382,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.