Ofertă acceptată
Cumpărare directă
breloc chei, folii plumb, Solutie dezghetat parbriz, covoras portbagaj, pana tubelles
- Număr anunț
- DA20633844
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- AURORA S.R.L. (CUI Ro911621)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320,21 RON
- Valoare atribuită
- 320,21 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 09:41
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
320,21 RON
din 320,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro