Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Bec incandescent W5W 24 V si Bec incandescent P21W 24 V BA 15 s - pozitia 47/PAAP/2018

Număr anunț
DA20633336
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI RO10302235)
Cod CPV
31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,30 RON
Valoare atribuită
55,30 RON
Data publicării
18.06.2018 09:19
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,30 RON

din 55,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.