Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cascaval clasic calup,lapte 100%, Toast clasic, paine alba, 600 gr/buc
- Număr anunț
- DA20632910
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
- Furnizor / câștigător
- LACTACRIS COMERT SRL (CUI 36315697)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309,70 RON
- Valoare atribuită
- 309,70 RON
- Data publicării
- 17.06.2018 11:07
- Termen limită
- 22.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
309,70 RON
din 309,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro