Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimentar 1

Număr anunț
DA20622392
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
GECAM COM SRL (CUI RO8141943)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.851,15 RON
Valoare atribuită
2.851,15 RON
Data publicării
14.06.2018 16:24
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.851,15 RON

din 2.851,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.