Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANA

Număr anunț
DA20615775
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Adventist (CUI 6245468)
Furnizor / câștigător
CBC SOFTDISTRIB (CUI 38189617)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
691,60 RON
Valoare atribuită
691,60 RON
Data publicării
14.06.2018 11:45
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

691,60 RON

din 691,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.