Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 13,8% sub estimat
Produse de panificatie
- Număr anunț
- DA20611953
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
- Furnizor / câștigător
- PANVIO SRL (CUI RO18289646)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.480 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON 13,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2018 09:27
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.480 RON estimat
13,8%
Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 480 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.