Ofertă refuzată Cumpărare directă

smantana

Număr anunț
DA20594350
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI RO4327286)
Furnizor / câștigător
LAKTOTRIO 2001 PROD SRL (CUI 13917944)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52,50 RON
Valoare finală
52,50 RON
Data publicării
12.06.2018 14:35
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.