Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANAL CABLU(JGHEAB) 100X60 CU CAPAC 2M, CANAL CABLU(JGHEAB) 20X10 CU CAPAC 2M, TONY PRIZA SIMPLA PT

Număr anunț
DA20636803
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,09 RON
Valoare atribuită
33,09 RON
Data publicării
18.06.2018 11:14
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,09 RON

din 33,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.