Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese si accesorii de instalatii

Număr anunț
DA20632750
Autoritate contractantă
Comuna Catina (Primaria comunei Catina) (CUI 4055785)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
44163210-5 · Coliere de strangere pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.731,44 RON
Valoare atribuită
3.731,44 RON
Data publicării
15.06.2018 22:15
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 17:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.731,44 RON

din 3.731,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.