Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,9% sub estimat
Achizitie hartie copiator
- Număr anunț
- DA20636321
- Autoritate contractantă
- PIEȚE SIBIU S.A. (CUI RO27249764)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA FLORIAN LIVIU SECTIA FREEDOM (CUI RO17242351)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388,80 RON
- Valoare atribuită
- 288 RON 25,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2018 10:59
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
288 RON
din 388,80 RON estimat
25,9%
Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 100,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.