Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda mascare Tesa 4406, bej, interior, mascare cu precizie, 30 mm
- Număr anunț
- DA20634218
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 30199410-7 · Hartie autoadeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,61 RON
- Valoare atribuită
- 26,61 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 09:52
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,61 RON
din 26,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro