Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panza fata masa Damasc

Număr anunț
DA20634074
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
19210000-1 · Tesaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,55 RON
Valoare atribuită
275,55 RON
Data publicării
18.06.2018 09:47
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,55 RON

din 275,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.