Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lampa streilizare UV 40 watt pentru apa potabila

Număr anunț
DA20633635
Autoritate contractantă
COMUNA BOCSIG (CUI 3519038)
Furnizor / câștigător
ABSOLUT 2001 SRL (CUI RO14418225)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,13 RON
Valoare atribuită
288,13 RON
Data publicării
18.06.2018 09:34
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,13 RON

din 288,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.