Ofertă acceptată Cumpărare directă

Role de etichete termice 35x25mm, 2000 et./rola

Număr anunț
DA20633644
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30199761-2 · Etichete cu coduri de bara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,60 RON
Valoare atribuită
293,60 RON
Data publicării
18.06.2018 09:33
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,60 RON

din 293,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.