Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRIZA MOBILA 5P 32A 380V PKF32M435, CABLU MYYM 5X4 (H05VV-F) T, DISJ ACTI9 IK60N 4P 32A C A9K24432,

Număr anunț
DA20636683
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
909,92 RON
Valoare atribuită
909,92 RON
Data publicării
18.06.2018 11:09
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

909,92 RON

din 909,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.