Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTI DIVERSE PENTRU PREMII SCOLARE
- Număr anunț
- DA20635702
- Autoritate contractantă
- LICEUL "GHEORGHE SURDU" ORAS BREZOI, JUDETUL VALCEA (CUI 2541940)
- Furnizor / câștigător
- IŞFAN N. ILIE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32998791)
- Cod CPV
- 22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.422,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.422,50 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 10:40
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.422,50 RON
din 4.422,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro